rada rodziców

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż składka na Radę Rodziców jest dobrowolna i wynosi 60 zł od ucznia/dziecka na rok szkolny. Przy większej ilości dzieci z tej samej rodziny mogą (ale nie muszą) Państwo tę opłatę proporcjonalnie podzielić.

Wpłaty na Radę Rodziców są wykorzystywane na zaspokojenie najważniejszych potrzeb szkoły, doposażenie zarówno tych o charakterze dydaktycznym (np. rzutniki), jak i innych, takich jak nagrody dla uczniów biorących udział w konkursach.

Doposażamy również bazę szkoły poprzez np. zakup rolet do okien w mocno nasłonecznionych klasach.

To tylko kilka przykładów. Potrzeb jest więcej. Za każdym razem o wydatkowaniu zebranych kwot decyduje cała Rada Rodziców w porozumieniu z Panią Dyrektor.

Zachęcamy do wpłacania , gdyż nadwyżki z wpłat kierowane są bezpośrednio do wszystkich klas i grup przedszkolnych z uwzględnieniem ich procentowego udziału, na zakup np. zabawek, książek, pomocy dydaktycznych.

KONTO DO WPŁATY:

83 1140 2004 0000 3802 6646 7274