Bezpieczne korzystanie z nowych technologii

Szanowni Dorośli  (Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele)

W obecnych czasach, wiele problemów ZWIĄZANYCH Z

FUNKCJONOWANIEM DZIECI  wynika z łatwego dostępu do  INTERNETU, KOMPUTERA, TELEFONU …

Technologia i urządzenia elektroniczne mogą mieć zarówno negatywny, jak i pozytywny wpływ na dzieci – na ich naukę, zachowanie i relacje z innymi osobami.

I tu - WSZYSTKO ZALEŻY OD SPOSOBU I  CZĘSTOTLIWOŚCI  ICH UŻYWANIA , A TO w dużej mierze  ZALEŻY OD RODZICÓW.

W ramach kampanii DBAM O MÓJ ZASIĘG , do którego przystąpiła nasza szkoła,

otrzymaliśmy dla Was specjalny poradnik pt. NOWE TECHNOLOGIE W DOMU. KRÓTKI PORADNIK DLA RODZICÓW.

Niech będzie on inspiracją do tego, aby wchodzić w świat nowych technologii wspólnie z dzieckiem. Korzystajcie z niego jak najczęściej, lektura ma wymiar bardzo, ale to bardzo praktyczny

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

psycholog, pedagog szkolny, pedagog specjalny